Французький балкон у старому будинку

Французький балкон у старому будинку
Балкони

Французьким балконом прийнято називати скління балкона від підлоги і до самої стелі. Ще його називають панорамним балконом, і це правильніше формулювання, адже завдяки такому склінню з балкону відкривається шикарний панорамний вигляд. Поняття “Французький балкон” прийшло до нас із Франції. Спочатку ця конструкція була невеликим майданчиком, який виступає з квартири буквально на 30-40 см. та огороджений красивими кованими поручнями.

Якщо ви всерйоз задумалися про скління балкона, ця стаття для вас! У ній ми розглянемо основний “балконний тренд”, його переваги та недоліки порівняно з іншими балконами.

Переваги французького балкону:

 • Сучасний та незвичайний зовнішній вигляд балкону, який буде вигідно виглядати серед інших балконів;
 • Покращення освітленості як балкона, так і всього приміщення завдяки панорамним вікнам;
 • На такому балконі хочеться поставити столик та стільці для того, щоб зустрічати світанок із чашкою улюбленого напою. Його освітленість ідеально підходить для розведення різних рослин.
 • Порівняно швидке виготовлення та монтаж. Наша компанія виконає всю роботу лише за 3-7 днів.

Недоліки французького скління:

 • Французький балкон не передбачає наявності підвіконня. Про це варто пам’ятати любителям ставити вазони з квітами, фотографії та інші речі на підвіконня.
 • Панорамне скління не можна встановлювати на краю плити, через що трохи зменшується загальна площа балкона, буквально на 0,5 м2.
 • Якщо балкон виходить на сонячний бік, у спеку на ньому може бути досить некомфортно. У такому випадку ми рекомендуємо встановлювати спеціальні вікна або клеїти на вікна плівку, яка здатна трохи відбивати денне світло.

Поширена проблема під час монтажу

У деяких старих будинках при демонтажі стяжки підлоги та перил можна побачити не найкращий стан країв плити, які найчастіше мають сколи. Відповідно, встановлювати конструкцію на край ми не рекомендуємо, інакше конструкція з часом може зруйнуватися. Тут є декілька рішень даного питання:

 1. Можна посунути площину конструкції приблизно на 5-10 см. усередину балкона. Але тоді трохи зменшиться загальна площа балкона, що не дуже добре і не всім може підійти.
 2. Можна відновити та зміцнити плиту балкона спеціальним способом.

І тим не менш, перший варіант обійдеться вам суттєво дешевше за бюджетом та швидше за тимчасовими витратами. До того ж у вас не підніметься рівень підлоги на балконі і не буде сходинки при вході на нього. Як обхідний шлях можна винести балкон по підлозі.

Французький балкон з виносом по підлозі

Якщо ви хочете трохи розширити площу вашого французького балкона, можна зробити винос по підлозі. Він виконується за допомогою металевого каркаса, який вариться з металевих труб 60*40*2 мм., та кріпиться до плити основи балкона. Завдяки такій технології ви збільшуєте глибину балкона приблизно на 65 см. Цього достатньо, щоб розмістити меблі, типу столу, стільців та шафи.

Як захиститися від пильних поглядів

Як ми вже говорили, французький балкон здатний забезпечити вам розкішний вигляд з вікна за рахунок панорамного скління. Але він не здатний забезпечити вам конфіденційність, адже якщо ви живете на нижніх поверхах, з вулиці буде видно все, що знаходиться у вас на балконі. Але й тут є варіанти вирішення цієї проблеми. Ось деякі з них:

 • На нижню частину конструкції можна встановити термопанелі або заглушки, це найдешевший варіант, який допоможе закрити балкон до пояса. Але слід пам’ятати, що у термопанелі погана тепло і шумоізоляція. Якщо ваш балкон знаходиться поруч із жвавою дорогою, панелі – не найкраще рішення.
 • Можна використовувати спеціальні тоновані склопакети або плівку. Це зробить загальний вигляд балкона преміальнішим, але світло такі вікна пропускають гірше і не вирішують проблему у вечірній час при включеному освітленні балкона.
 • Оптимальний варіант – це скло-сатин. Такі вікна добре пропускають світло і ховають все, що потрібно сховати. Вони приблизно на 5% дорожчі за звичайні склопакети, але користуються найбільшою популярністю серед поціновувачів французьких балконів.

Телефонуйте прямо зараз або залиште коротку заявку на сайті! Наш менеджер безкоштовно підбере оптимальне рішення виходячи з ваших потреб та бюджету.

Заповніть коротку форму, щоб отримати безкоштовну консультацію, а також гарантовану персональну знижку на всі наші послуги.
Отримати консультацію
© Всі права захищеніРозробка: ARTLanding.net
Інформація щодо графіка роботи!З 18.12.2021 по 17.01.2022 ми йдемо на канікули. Від усієї команди, хочемо привітати Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Щиро бажаємо Вам тепла як домашнього, так і душевного.