Як утеплити пластикові вікна?

Як утеплити пластикові вікна?
Вікна

У сучасних реаліях пластикові вікна дозволяють досягти максимальної теплоізоляції, але в деяких випадках уникнути втрат тепла досить складно. У цьому матеріалі ми розповімо, як провести утеплення пластикових вікон самостійно або за допомогою спеціалістів. Перед цією процедурою необхідно обов’язково з’ясувати причину поламання. Це сильно заощадить вам час і вбереже він непотрібні дії. Основні причини тепловтрат всього дві: неправильний монтаж вікна або погана якість конструкції, а тепер докладніше.

  1. Неправильний монтаж підвіконь або скосів, а також їх пошкодження під час експлуатації рано чи пізно змусить вас утеплити вікно.
  2. Якщо фурнітура вікна постійно знаходиться в одному положенні, це майже напевно призведе до зношування гумових ущільнювачів, які роблять герметичним вікно. Зі зміною сезонів важливо переводити фурнітуру в літній або зимовий режим, інакше почнеться швидке зношування ущільнювача.
  3. Сумнівна якість комплектуючих сприяє нещільному приляганню стулки вікна до рами. Тому часто виникають протяги. Проблема може бути пов’язана з несправністю тримачів, фурнітури чи механізмів відкриття вікна.
  4. Виробничий брак виникає дуже рідко і визначити несправність самому неможливо. Якщо проблеми з конструкцією обумовлені браком, вікно замінюється на інше протягом гарантійного періоду.

Способи виявлення поломок?

  1. Детально огляньте ущільнювач, якщо він має пошкодження або втратив еластичність, його необхідно замінити. *Регулярно протирайте ущільнювач від конденсату та пилу, щоб продовжити термін його служби.
  2. Щоб знайти протяги, піднесіть запалений сірник до вікна. Коливання полум’я говорить про наявність містків холоду. Найчастіше вони з’являються через пошкодження ущільнювача або неправильне встановлення підвіконня.
  3. Зверніть увагу на профіль! При виявленні перекосів краще замінити конструкцію. Якщо проблема у профілі, заходи щодо утеплення виявляться неефективними. Будь-які тріщини та нерівності сильно збільшують ризик тепловтрат.

Серйозні поломки можуть виправити лише фахівці. Інші вам до снаги, але важливо діяти відповідно до причини виникнення тепловтрати. Не варто економити на матеріалах та комплектуючих, оскільки це принесе додаткові витрати на обігрів приміщення.

Заходи щодо утеплення вікна?

  1. Якщо з вікна дме, то швидше за все, необхідно виконати регулювання притискного механізму. Через погану щільність притиску стулки погіршується щільність усієї конструкції. Цю процедуру можна виконати за допомогою ексцентриків. Вони знаходяться з внутрішньої сторони стулки по всьому периметру вікна. Коригувати їхнє положення можна за допомогою шестигранника.
  2. Перевірте та замініть утеплювач! Ця проблема неминуче виникне через 5-10 років і зумовлена ​​зносом матеріалу. Щоб поміняти ущільнювач під склом, необхідно витягнути штапик, демонтувати склопакет і прокладку, а потім укласти в той же паз свіжий ущільнювач. Щоб матеріал був зміщений, можна використовувати суперклей. Після цього необхідно виконати зворотну процедуру та встановити вікно на місце. Уникайте перетягування та перекручування ущільнювача.
  3. Якщо ви відчуваєте протяг, необхідно утеплити простір під підвіконням. Видаліть старий утеплювач, зачистіть щілину та стики від пилу, потім залийте всі щілини монтажною піною. До початку робіт з герметизації виконайте демонтаж покриття та поштукатуріть поверхню.

Тепер ви знаєте основні причини та способи боротьби з тепловтратами. Якщо вжиті заходи не принесли необхідного результату, то без сторонньої допомоги вам не обійтися. Телефонуйте або заповніть коротку заявку на нашому сайті, і наші спеціалісти допоможуть вам.

Заповніть коротку форму, щоб отримати безкоштовну консультацію, а також гарантовану персональну знижку на всі наші послуги.
Отримати консультацію
© Всі права захищеніРозробка: ARTLanding.net
Інформація щодо графіка роботи!З 18.12.2021 по 17.01.2022 ми йдемо на канікули. Від усієї команди, хочемо привітати Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Щиро бажаємо Вам тепла як домашнього, так і душевного.