Збільшення площі балкона за рахунок розширення плити або виносу по підвіконню

Про послугу

Балконом можна користуватися по-різному, і чим більша його площа, тим більше в нього застосувань. Компанія “Windy” пропонує своїм клієнтам послуги зі збільшення площі балкона за рахунок розширення плити або винесення по підвіконню.

Дана послуга дозволить вам більш ефективно використовувати ваші квадратні метри, використовуючи лоджію як невеликий кабінет, бібліотеку або продовження кухні.

Заповніть коротку форму на сайті, щоб отримати безкоштовну консультацію з даної послуги, а також виїзд майстра на замір та попередній розрахунок вартості послуги.

Чому саме ми

Власне виробництво, виготовлення віконних конструкцій за індивідуальними розмірами
Сертифікована продукція, яка повністю відповідає всім міжнародним стандартам
Високий рівень сервісу та монтажа, чітке дотримання термінів виготовлення і монтажу
До 10 років гарантії не тільки на вироби та комплектуючі, а й на всі виконанні роботи
Можливість оформлення безвідсоткової розстрочки на вироби і усі монтажні роботи
Сертифіковані монтажні бригади з досвідом, робота по всій Київській області

Виніс балкона – це найпростіший та найефективніший спосіб розширення житлової площі. Балкон, який мав площу 3м2, стане в 2 рази більше і буде вже 6м2. З такого балкона можна легко зробити невелику кімнату для відпочинку, робочий кабінет або збільшити площу суміжних кімнат. За міцність конструкції можна не переживати, адже у процесі роботи фахівці нашої компанії виконують зміцнення основи або плити, а стіни будуються наново.

Існує 2 способи збільшити площу балкона – виніс по підвіконню або за рахунок розширення плити. Перший спосіб найшвидший і найдешевший, але він дозволить збільшити площу на 1-2м2, другий спосіб більш просунутий і дозволить збільшити площу балкона в 2 рази. Не знаєте, який вибрати? Наші досвідчені фахівці із задоволенням вам допоможуть.

Все починається з замірів, оцінки стану плити та несучої здатності стін. Якщо ви вибрали виніс балкона по підлозі, конструкція буде повністю демонтована. Далі слід визначиться із призначенням майбутнього балкона та його склінням. Французьке або звичайне скління, наявність глухих бічних стінок або зміна висоти парапету – ці моменти необхідно враховувати при проектуванні конструкції, де все це буде триматися. Вона повинна бути досить міцною, щоб ви могли поставити на балкон великі меблі або техніку.

Коли ви визначитеся з основними питаннями, а ми отримаємо необхідні виміри та розробимо проект, у справу вступають зварювальники. Їхнє завдання підготувати металевий каркас, на який і буде встановлена ​​нова конструкція. Це друга за важливістю робота, адже від каркасу залежатиме міцність та довговічність вашого балкона чи лоджії.

Виніс балкона – досить важкий та відповідальний процес, що вимагає спеціальних навичок та професійного підходу з жорстким дотриманням техніки безпеки. Проводити такі роботи самостійно ми не рекомендуємо. Це наразить на небезпеку не тільки вас, але й ваших сусідів.

Телефонуйте прямо зараз або заповніть коротку заявку на сайті, щоб отримати безкоштовну консультацію та попередній розрахунок вартості розширення вашого балкона.

Замовити послугу

Заповніть коротку форму, щоб отримати безкоштовну консультацію, а також гарантовану персональну знижку на всі наші послуги.
Отримати консультацію
© Всі права захищеніРозробка: ARTLanding.net
Інформація щодо графіка роботи!З 18.12.2021 по 17.01.2022 ми йдемо на канікули. Від усієї команди, хочемо привітати Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Щиро бажаємо Вам тепла як домашнього, так і душевного.