Виготовлення, монтаж та ремонт вхідних ПВХ дверей

Про послугу

Компанія “Windy” пропонує своїм клієнтам послуги з виготовлення, монтажу та ремонту вхідних металопластикових дверей будь-якої складності. Наше власне сучасне виробництво дозволяє виготовляти двері майже будь-яких конфігурацій та на дуже високому рівні.

Наші знання та наявність сучасного обладнання дозволяють нам виготовляти двері, які мають ідеальну енергоефективність та шумоізоляцію. А використання профілів від “іменитих” виробників гарантує тривалий термін служби.

На всі наші вироби розповсюджується гарантія до 10 років! Все, що вам потрібно зробити – це зателефонувати нам або залишити коротку заявку на сайті, щоб викликати майстра на безкоштовний замір та попередній розрахунок вартості роботи.

Чому саме ми

Власне виробництво, виготовлення ПВХ дверей за індивідуальними розмірами
Сертифікована продукція, яка повністю відповідає всім міжнародним стандартам
Високий рівень сервісу та монтажа, чітке дотримання термінів виготовлення і монтажу
До 10 років гарантії не тільки на вироби та комплектуючі, а й на всі виконанні роботи
Можливість оформлення безвідсоткової розстрочки на вироби і усі монтажні роботи
Сертифіковані монтажні бригади з досвідом, робота по всій Київській області

Замовити послугу

Заповніть коротку форму, щоб отримати безкоштовну консультацію, а також гарантовану персональну знижку на всі наші послуги.
Отримати консультацію
© Всі права захищеніРозробка: ARTLanding.net
Інформація щодо графіка роботи!З 18.12.2021 по 17.01.2022 ми йдемо на канікули. Від усієї команди, хочемо привітати Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Щиро бажаємо Вам тепла як домашнього, так і душевного.