Оперативна доставка і монтаж віконних конструкцій

Про послугу

Компанія “Windy” пропонує професійний монтаж та встановлення віконних конструкцій будь-якої складності, за прийнятними цінами в Києві та області.

Багаторічний досвід роботи в галузі виробництва та встановлення металопластикових та алюмінієвих вікон, а також великий штат кваліфікованих монтажників дозволяють нам виконувати свою роботу якісно, ​​не залишаючи за собою сміття.

На будь-яку нашу послугу поширюється гарантія, тому ви можете бути повністю впевнені в якості наших послуг. Заповніть коротку форму на сайті, щоб викликати майстра на безкоштовний замір та попередній розрахунок вартості.

Чому саме ми

Власне виробництво, виготовлення віконних конструкцій за індивідуальними розмірами
Сертифікована продукція, яка повністю відповідає всім міжнародним стандартам
Високий рівень сервісу та монтажа, чітке дотримання термінів виготовлення і монтажу
До 10 років гарантії не тільки на вироби та комплектуючі, а й на всі виконанні роботи
Можливість оформлення безвідсоткової розстрочки на вироби і усі монтажні роботи
Сертифіковані монтажні бригади з досвідом, робота по всій Київській області

Металопластикові або ПВХ вікна не вимагають спеціального догляду, але це за умови, що їх монтажем та установкою займалися професіонали, які мали враховувати погодні та технічні нюанси. Неправильний монтаж віконної конструкції може призвести до утворення конденсату і цвілі, льоду, в гіршому випадку – до розтріскування скла, адже фасад будинку з часом може осідати, і це також слід враховувати.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам як виготовлення та монтаж вікна “під ключ”, так і окрему установку вже готового вікна. Ця послуга складається з декількох етапів: замір прорізу, демонтаж старих вікон, підготовка поверхонь, монтаж віконної конструкції, встановлення відливів та підвіконня, перевірка та контроль якості.

Ширина та довжина віконного отвору заміряється у кількох місцях, адже стіни далеко не завжди рівні. Якщо необхідно демонтувати вікно з дерев’яною рамою, рекомендуємо накрити меблі, тому що робота досить брудна, а сама рама після демонтажу рідко придатна до подальшого використання. ПВХ конструкції знімаються без жодних проблем.

Перед установкою нового вікна, отвір ретельно очищають від залишків клею та цементу, прибирають вм’ятини та інші дефекти за допомогою цементного розчину або спеціальних сумішей. Це дуже важливо, інакше ми отримаємо величезні втрати тепла.

Вікна вставляються в отвір та кріпляться там за допомогою анкерних болтів. Залишається невелика відстань від рами до стіни, яка закладається монтажною піною для досягнення кращої звуко та теплоізоляції. Щоб уникнути попадання дощової води та бруду в монтажний простір монтується паропроникна дифузна стрічка та відлив, для остаточного закладення стиків використовується мастика або силікон. На фінальному етапі встановлюється підвіконня.

Як бачите, монтаж вікна – це складна робота і довіряти її слід тільки фахівцям. За бажанням можна виконати декоративні укоси, встановити дитячий замок та москітні сітки або вентиляційний клапан для безперервного природного вентилювання приміщення.

Телефонуйте прямо зараз або заповніть коротку заявку на сайті, щоб отримати безкоштовну консультацію та попередній розрахунок вартості монтажу ваших вікон.

Замовити послугу

Заповніть коротку форму, щоб отримати безкоштовну консультацію, а також гарантовану персональну знижку на всі наші послуги.
Отримати консультацію
© Всі права захищеніРозробка: ARTLanding.net
Інформація щодо графіка роботи!З 18.12.2021 по 17.01.2022 ми йдемо на канікули. Від усієї команди, хочемо привітати Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Щиро бажаємо Вам тепла як домашнього, так і душевного.