Обслуговування та ремонт вікон будь-якої складності "під ключ"

Про послугу

Компанія “Windy” пропонує своїм клієнтам ремонт та обслуговування металопластикових та алюмінієвих вікон з гарантією. Незважаючи на зовнішню простоту, вікна є досить складним механізмом, який іноді вимагає до себе уваги.

У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні комплектуючі від перевірених часом виробників, а наявність власного виробництва дозволяє нам виконати навіть найскладнішу роботу.

Заповніть коротку форму на сайті, щоб отримати безкоштовну консультацію від нашого спеціаліста, а також розрахунок вартості даної послуги.

Чому саме ми

Власне виробництво, виготовлення віконних конструкцій за індивідуальними розмірами
Сертифікована продукція, яка повністю відповідає всім міжнародним стандартам
Високий рівень сервісу та монтажа, чітке дотримання термінів виготовлення і монтажу
До 10 років гарантії не тільки на вироби та комплектуючі, а й на всі виконанні роботи
Можливість оформлення безвідсоткової розстрочки на вироби і усі монтажні роботи
Сертифіковані монтажні бригади з досвідом, робота по всій Київській області

Пластикові вікна надійно захищають наші будинки від агресивного зовнішнього середовища, створюючи тепло та затишок у наших будинках. Але що робити, якщо з часом вони стали гірше виконувати свої функції? Фурнітура може зламатися, а ущільнювачі втратити свою еластичність, все це призведе до втрат тепла та поганої шумоізоляції. Не завжди необхідна повна заміна конструкції, найчастіше можна обійтися дрібним ремонтом. І це одна із спеціалізацій нашої компанії.

Причин для поломки пластикових вікон багато! Вікно могло бути виготовлене неякісно від початку, могло бути встановлено непрофесійно або догляд за вікном був неправильним. Зрештою все має термін придатності, якщо вашому вікну більше 10 років ризик поломки істотно підвищується.

Якщо зносилися елементи віконної фурнітури, вікно перестало нормально відкриватися та закриватися або стулка вікна стала нещільно притискатися до рами – може знадобитися регулювання вікна. Без ремонту не обійтися якщо: біля вікна заклинила або зламалася ручка або обмежувач відкривання, вікно продуває або промерзає, стулка вікна відкривається у відкидному та поворотному режимі одночасно профіль вікна деформувався, порушена цілісність склопакета.

Дуже важливо вчасно визначити поломку та звернутися до професіоналів, адже якщо цього не зробити, згодом доведеться міняти всю конструкцію, а це буде значно дорожче за ремонт. Також, ми рекомендуємо раз на кілька років замовляти сервісне обслуговування вікон ПВХ, навіть якщо значних причин для цього немає.

Наш спеціаліст приїде на об’єкт, щоб провести повну діагностику віконної конструкції, приділить особливу увагу фурнітурі, огляне ущільнювачі на предмет зношування та цілісність склопакета. Своєчасна діагностика дозволить тримати вікна в робочому стані цілий рік і заощаджуватиме вам до 35% тепла в будинку.

Телефонуйте прямо зараз або заповніть коротку заявку на сайті, щоб отримати безкоштовну консультацію та попередній розрахунок вартості ремонту ваших вікон.

Замовити послугу

Заповніть коротку форму, щоб отримати безкоштовну консультацію, а також гарантовану персональну знижку на всі наші послуги.
Отримати консультацію
© Всі права захищеніРозробка: ARTLanding.net
Інформація щодо графіка роботи!З 18.12.2021 по 17.01.2022 ми йдемо на канікули. Від усієї команди, хочемо привітати Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Щиро бажаємо Вам тепла як домашнього, так і душевного.