Виробництво металопластикових, а також алюмінієвих вікон

Про послугу

Компанія “Windy” пропонує своїм клієнтам індивідуальне виготовлення віконних конструкцій будь-якої складності на власному високотехнологічному виробництві.

Наші знання та наявність сучасного обладнання дозволяють нам виготовляти вікна, які мають ідеальну енергоефективність і шумоізоляцію. А використання профілів від “іменитих” виробників гарантує тривалий термін їхньої служби.

На всі наші вироби розповсюджується гарантія до 10 років! Все, що вам потрібно зробити – це зателефонувати нам, щоб викликати майстра на безкоштовний замір та попередній розрахунок вартості роботи.

Чому саме ми

Власне виробництво, виготовлення віконних конструкцій за індивідуальними розмірами
Сертифікована продукція, яка повністю відповідає всім міжнародним стандартам
Високий рівень сервісу та монтажа, чітке дотримання термінів виготовлення і монтажу
До 10 років гарантії не тільки на вироби та комплектуючі, а й на всі виконанні роботи
Можливість оформлення безвідсоткової розстрочки на вироби і усі монтажні роботи
Сертифіковані монтажні бригади з досвідом, робота по всій Київській області

Технологічне виробництво металопластикових та алюмінієвих вікон передбачає повне дотримання всіх українських та міжнародних стандартів, але водночас віконні конструкції повинні мати доступну вартість. Саме на цьому ми робимо наголос в своєму виробництві – якісні вікна, які зможе дозволити собі кожен.

Процес виготовлення – це складний процес, який завжди індивідуальний. Все починається із заміру, наш спеціаліст приїжджає на об’єкт та виконує всі необхідні розрахунки, перед відправкою завдання проектувальнику. Це відповідальна робота, адже якщо припуститися помилки у прорахунках доведеться переробляти всю конструкцію. Проектувальник створює макет вікна з ювелірною точністю, а також продумує надійні механізми, які відповідатимуть вашим вимогам, прослужать не один рік та забезпечать максимальну герметичність.

Коли готовий макет, у справу вступають люди, які контролюватимуть та відповідатимуть за роботу обладнання, завдяки якому вікно проходить весь процес збирання. Одна віконна конструкція проходить первинну обробку на кількох верстатах – фрезерному, імпостовому, зварювальному та відрізному верстаті. Цей процес спрямований на виготовлення самої конструкції, і тут потрібно бути точним. Конструкція виготовляється згідно з чіткими розмірами, які ми отримали на першому етапі. Найменша похибка призведе до поганої тепло та шумоізоляції.

Коли конструкція готова, наші спеціалісти вже переходять до монтажних робіт. Спочатку монтується фурнітура, потім, виготовляються та встановлюються склопакети. На фінальному етапі всі механізми детально перевіряються та тестуються нашими співробітниками. Тільки так ми можемо бути впевнені якості нашої продукції.

При виготовленні вікон ми використовуємо лише якісні комплектуючі та фурнітуру від перевірених виробників, яка здатна забезпечити мільйони відкриттів. Наше підприємство оснащене найновішим обладнанням, завдяки чому ми можемо гарантувати найкращу якість на ринку. Ми постійно працюємо над підвищенням якості нашої продукції та надаємо гарантію до 10 років на всі наші вікна.

Телефонуйте прямо зараз або заповніть коротку заявку на сайті, щоб отримати безкоштовну консультацію та попередній розрахунок вартості виготовлення ваших вікон.

Замовити послугу

Заповніть коротку форму, щоб отримати безкоштовну консультацію, а також гарантовану персональну знижку на всі наші послуги.
Отримати консультацію
© Всі права захищеніРозробка: ARTLanding.net
Інформація щодо графіка роботи!З 18.12.2021 по 17.01.2022 ми йдемо на канікули. Від усієї команди, хочемо привітати Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Щиро бажаємо Вам тепла як домашнього, так і душевного.